Ayasofya2 Metin2 PVP server 2024 mt2 pvp serverler emek

Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi

Yaş Sınırlaması


13 yaş ve altındaki oyuncu adaylarının ebeveyn isteği dışında sisteme kayıt olmaları yasaktır.


13 Yaş altındaki oyuncu adaylarının sisteme kayıt olması kesinlikle yasaktır.


Oyun içerisinde tespit edilen 13 yaş altı oyuncuların hesapları kişinin belirtilen yaşını doldurana kadar kapatılacaktır.


Ücretsiz Oyun


Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabildiği gibi, yardımcı nesnelerin kullanımı, belirtilen fiyatlarda ödeme yapılarak sağlanabilmektedir.


Geri Dönüşüm


Kullanıcıların kendi karakterlerini geliştirmek amacı ile yaptığı ödemeler karşılıksız kalmaz. Sistem güçlendirme, geliştirme çalışmalarıyla kullanıcılara hizmet kalitesi olarak geri dönecektir.


Hesap Paylaşımı


Kullanıcı bilgilerinin paylaşımı kesinlikle yasaktır.


Hesabın veya oyun içindeki herhangi bir eşyanın, başka kişi ya da kurumlara Ücret (TL, $, EURO vs) , Oyun Parası (Yang) veya Ejder Parası (EP) karşılığında Satılması Kesinlikle yasaktır.


Hesapların takası durumunda hiçbir Oyun Yöneticisi, Moderatörü vs. sorumlu tutulamaz. Tarafların kendi aralarındaki meseledir. Sorumluluk taraflarındır.


Dosya Paylaşımı / Hesap Soyulmaları / Eşya Çalınması


Oyun içindeki diğer kullanıcılardan veya internet bağlantılarıyla alınan dosyalardan gelebilecek olan ve bilgisayarınızda çalıştırıldığında klavyede basılan her tür harf,sayı vb. karakterlerin kaydedilmesi durumunda hesap soyulmaları meydana gelmektedir.


Hesap güvenliği tamamen kullanıcıya aittir ve bu gibi durumlarda çalınan hesap, nesne vs. geri iadesi Rega Games ekibinin insiyatifindedir. Eşyalarınızın bulunması durumunda iade isterlerse yapabilirler.Eğer ispat edilirse hırsız hesap süresiz kapatılır.


Oyuncular Arası İletişim


Oyun içerisinde, oyuncular arası ilişkiler sonucu gerçek hayatta ortaya çıkabilecek hiçbir olaydan Ayasofya Yönetimi sorumlu tutulamaz.


-Oyun Yönetimi Kendisinin görüp banladığı kişilerde SS ( Kanıt gösterme ve belirtme ) yükümlülüğü yoktur!


-Oyun yönetimi istediği zaman istediği tarihte, tüm karakter ve oyunu yok etme hakkına sahiptir. Bu durumda kimseye hiçbir şekilde yatırdığı para veya oyun itemleri geri iade edilmeyecektir.Oyuncu & Kullanıcı Yasal veya yasal olmayan yollarla hak talebinde bulanamayacaktır.


- Oyun yönetimi oyundaki herhangi bir hesabı dilediği gibi kapatabilir veya silebilir. Bu konuda hakka sahiptir.


- Oyun verileri 6 saatte bir yedeklenmektedir oyunda herhangi bir sorunla karşılaşıldığı zaman en kısa süre önceki yedek yüklenecektir ve olası item ve hesap verileri kaybından yönetim ekibi sorumlu tutulamaz.


-Oyun yönetimi kayıt olduğunuz numaranıza Ayasoyfa ve Risa2,Rega2 ile alakalı haberleri SMS veya WhatsApp yolu ile iletebilir. Eğer SMS almak istemiyorsanız lütfen numaranızı 555-555-5555 şeklinde doldurarak geçiniz.